Untitled

چگونه می‌توان از سرمایه‌گذاری جمعی برای پیشرفت کسب و کار استفاده کرد؟

سرمایه‌گذاری جمعی، یک روش به شدت مشهور افزایش اعتبار مالی برای پیشرفت کسب و کار می‌باشد. متیو مدیر اجرایی Echo Products، در مورد سرمایه‌گذاری جمعی و بهره بردن کسب و کار خود از آن توضیح می‌دهد.

سرمایه‌گذاری جمعی، چندین نوع مختلف از منابع مالی در بسترهای مختلف پیشنهاد می‌دهد. گزینه‌های اصلی، سرمایه‌گذاری منصفانه و سرمایه‌گذاری محصولی یا مقلدانه می‌باشد. ما از هر دوی آنها استفاده کردیم. در سال 2015، 150000 یورو با استفاده از سرمایه‌گذاری جمعی منصفانه سرمایه‌گذاری کردیم و در حدود 500000 دلار هم با استفاده از سرمایه‌گذاری جمعی محصولی استفاده کردیم.

هر دوی این روش ها، هدف مشترکی در سرمایه‌گذاری جمعی دارند. هدف این است که شما فقط محصول خود را به جمعی معرفی کنید و از آنها تقاضای حمایت کنید.

موفقیت در سرمایه‌گذاری جمعی

در این‌جا، سه نکته ضروری در مورد زمان درست برای جستجوی سرمایه‌گذاری جمعی بیان شده است:

  1. این سرمایه‌گذاری چه سودی برای من دارد؟ این سوالی است که حامیان و سرمایه‌گذاران می‌پرسند. آنها دارایی خود را به امید وعده موفقیت، بدون هیچ تضمینی می‌دهند. پس این دارایی، برای آنان ارزش زیادی دارد. گرچه یک تخفیف هیجان‌انگیز یا محصول منحصر به‌فردی را پیشنهاد می‌دهید که سرمایه‌گذاران قبل از معروف شدن آن در بازار، می‌توانند اولین مالک آن باشند؛ ولی شما باید از شفاف بودن مسیر و عبارت ارزشی خود مطمئن باشید.
  2. از آنها تقاضا می‌کنید تا به شما ایمان بیاورند! هرگز این را فراموش نکنید. اولین اسلاید از هر ارائه‌ای، باید یک معرفی شفاف از شرکت یا محصول شما باشد. اما اسلاید دوم بهتر است در مورد شما باشد. شما چه کسی هستید؟ تجربیات شما چیست؟ چه چیزی شما را به دنبال این پروژه خاص هدایت کرده است؟
  3. مسولیت پذیر باشید و به دارایی سرمایه‌گذاران احترام بگذارید. هر حامی کمک می‌کند تا به هدف خود نزدیکتر شوید. با هر فردی به طور شخصی رفتار کنید و آنها شما را در خلال معوقات و چالشها پشتیبانی خواهند کرد و آنها هم احساس مشارکت در موفقیت شما می‌کنند.

آیا شما خواسته‌های مشتریان خود را پیشنهاد می‌دهید؟

بسیاری از افراد، شرکت‌های خود را به دلیل تعقیب نا آگاهانه از خواسته‌ها و ناخواسته‌های مشتریان از دست می‌دهند. ضروری است هر آنچه که می‌فروشید، براساس تمرکز روی مشتریان خود باشد.

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *